Balsių darželio vaikučiams sveikas, skanus ir šviežias maistas yra gaminamas Balsių darželyje. Valgiaraštis yra patvirtintas Vilniaus visuomenės sveikatos cen-tro ir atitinka sveikos mitybos standartus. Kiekvieną dieną Balsių darželio vaiku-čiai valgo šiltą patiekalą 3 kartus ir užkandžiauja 2 kartus.

Pusryčiams patiekamos košės su sėklytėmis, sėlenomis ir uogomis ar omletas su arbata ar kakava.

Priešpiečiams – vaisiai, jogurtas su chia sėklomis ir vaisiais, varškytė su uogo-mis, žalias kokteilis.

Per pietus Balsių darželyje valgome sriubą, mėsos ar žuvies patiekalus su dar-žovėmis ir garnyru, geriame vandenį su citrina.

Po pietų miegelio užkandžiaujame vaisiais, šviežiai keptais avižiniais sausainiais, obuolių pyragu su pienu ar sėklų duonele su varškės užtepėle.

O vakarienei valgome varškėtukus, blynelius, pienišką sriubą, varškės apkepą, daržovių troškinį.

Maitinimas Balsų darželyje organizuojamas vdovaujantis “Maitinimo organizavi-mo ikimokyklinio ugdymo, bendro ugdymo mokyklose ir vaikų socialinės globos įstaigose tvarkos aprašu”.   http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=1071400

2011 -