Esu meniškos sielos žmogus. Profesionali muzikantė. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigiau klasikinio operinio dainavimo magistro specialybę pas operos primadoną Ireną Milkevičiūtę. Dainavau meistriškumo kursuose pas žymius Europos bei Lietuvos pedagogus ir dainininkus G. Grigorian, V. Urmana, V. Noreika, N. Kazlaus, K. Jarnot ir kt. Aktyviai koncertuoju ryškiausiose šalies salėse, dalyvauju konkursuose, meistriškumo kursuose bei kūrybinėse stovyklose užsienyje. Taip pat vedu bei organizuoju renginius.
Turiu vaidybos, dailės, fotografijos, chorvedybos pagrindų, valdau tokius instrumentus kaip: fortepijoną, gitarą, būgnus, saksofoną. Esu buvusi choro dirigentė. Šiuo metu dirbu Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje solinio dainavimo mokytoja ir privačiai dėstau gitaros užsiėmimus.
Džiaugiuosi savo darbu su vaikais muzikos srityje, jaučiu, kad tai mano pašaukimas. Savo veiklose su vaikais siekiu juos lavinti kūrybiškai bei supažindinti su visapusišku meno pasauliu.
2011 - 2018