Leidimas - higienos pasas Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimas

Balsių darželis – tai naujas privatus darželis, duris atvėręs 2011 m. rugsėjo 1 d., atitinkantis visus higienos reikalavimus, priimantis vaikučius nuo 1,5 iki 7 metukų. Darželyje veikia Smalsučių, Linksmučių ir Gudručių grupės.
Kiekviena diena Balsių darželyje vaikučiams kupina įspūdžių ir naujų atradimų. Mylinčios savo darbą ir kvalifikuotos auklėtojos geba sužadinti vaikučių kūrybiškumą, iniciatyvumą, ugdo savarankiškumą, diegia sveikos gyvensenos įpročius. Taikant individualizmu pagrįstą į vaiką orientuotą ugdymą Balsių darželyje ugdoma vaiko asmenybė, bendrosios žmogaus vertybės, mokoma bendrauti, bendradarbiauti ir kurti tarpusavio ryšius.
Balsių darželis pirmiausia patraukia dėmesį naujai ir jaukiai įrengtomis patalpomis, kurios suprojektuotos ir įrengtos atsižvelgiant į mažųjų poreikius. Nors Balsių darželis dar labai jaunas, tačiau darželį lankantys vaikučiai jau spėjo susidraugauti, pamilti auklėtojas, priprasti prie dienos ritmo, susikurtų taisyklių, padedančių mokytis gyventi visuomeniškoje aplinkoje, ir labai mėgstamų keleto mažos bendruomenės ritualų. Balsių darželyje vaikučiams smagu: kasdien organizuojama vis kitokia juos dominanti veikla, parenkama atsižvelgiant į vaikučių amžių ir individualius gebėjimus, kiekvieną savaitę mus lydi vis kita tema. Darželyje vaikai ne tik žaidžia, bet ir visapusiškai lavinami. O viduriniuosius Linksučius ir vyriausiuosius Gudručius - dar ir anglų kalba kasdien lydi.
Balsių darželis – tai vaikučių antra šeima!
2011 - 2017
Hey.lt - Nemokamas lankytojш skaitliukas